Zumba Węgorzewo

Co musisz wiedzieć?

Siłownia StreamCross to miejsce, w którym organizujemy atrakcyjne spotkania grupowe dla miłośników aktywności. Mogą się na nie zgłaszać zarówno osoby początkujące, jak i średnio- czy bardziej zaawansowane. Wśród licznych propozycji można wymienić zajęcia zumby, świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w przyjemny sposób ujędrnić ciało oraz wzmocnić kondycję. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a następnie do zapisów na sesje w klubie.

Zumba dla początkujących w Węgorzewie

Prowadzimy zajęcia dla ludzi w różnym wieku. Każdy, kto ma chęć spędzenia czasu w miłym towarzystwie, do tego aktywnie, może dołączyć do jednej z naszych grup. Zumba dla początkujących to jeden z najciekawszych treningów. W Węgorzewie, praktycznie w samym centrum miasta, organizujemy spotkania kilka razy w tygodniu. Chętni mogą wybrać godzinę, która najbardziej im odpowiada.

W trakcie sesji łączymy elementy fitnessu oraz tańca latynoamerykańskiego. Urozmaicenie sprawia, że te spotkania cieszą się olbrzymim zainteresowaniem uczestników, czemu trudno się dziwić. Na jednych zajęciach mają okazję wykonać trening cardio oraz siłowy, a także potańczyć flamenco, salsę czy tango. Nasi instruktorzy przykładają wszelkich starań, aby każde ćwiczenia przynosiły mnóstwo satysfakcji. Nawet osoby początkujące, które nie miały wcześniej kontaktu z taką postacią treningów, dadzą sobie radę.

CENNIK

Joga

Jakie korzyści przynosi zumba?

Nie jest to może najbardziej wydajna czy efektywna spośród wszystkich istniejących form treningów, niemniej stymuluje produkcję endorfin, gdyż przypomina zabawę, a nie żmudne ćwiczenia. Do jej największych zalet – poza różnorodnością ruchów – zaliczają się korzyści związane z regularnym trenowaniem. Prócz tego zumba stanowi doskonały pretekst do poznania grupy ludzi, których łączy zamiłowanie do aktywności. Nie ma przy tym znaczenia, czy to propozycja dla początkujących, czy dla ćwiczących od lat.

Prowadzone przez nas zajęcia umożliwiają łatwe i przyjemne spalanie zbędnych kalorii. To alternatywa dla ludzi, którzy nie przepadają za długimi treningami cardio na rowerku, orbitreku bądź bieżni. Intensywność zumby sprawia, że ćwiczenia się nie nudzą, a obecność innych uczestników dla wielu będzie motywacją do wzmożonej pracy.

czytaj więcej

Zajęcia zumby w Węgorzewie

Jeżeli chcieliby Państwo zacząć trenować intensywnie, a zarazem przyjemnie, bez monotonnych ćwiczeń, które często nie przynoszą satysfakcji, gorąco zapraszamy na zajęcia zumby do Węgorzewa. Zapewniamy sympatyczną, przyjazną atmosferę oraz nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrza klubu. Gwarantujemy, że spotkania przypadną do gustu każdemu, od początkujących, po doświadczonych bywalców siłowni. Powodzenie, którym cieszą się nasze treningi, to zasługa wykwalifikowanych instruktorów posiadających rewelacyjne podejście do uczestników.

Zapraszamy na zapisy oraz wizytę w naszej siłowni. Z jej usług korzystają początkujący, którzy pragną wysmuklić sylwetkę, pozbyć się zbędnych kilogramów albo po prostu spędzić czas w gronie znajomych. Dużą grupę klientów stanowią też stali goście, którzy poza zumbą chętnie zgłaszają się na inne zajęcia. Mamy liczne propozycje dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci.