Joga Węgorzewo

Co musisz wiedzieć?

Gorąco zachęcamy do zapisów na treningi w naszym klubie. Stream Cross to idealne miejsce dla tych, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach jogi w miłym towarzystwie. Organizujemy spotkania dla początkujących, mamy też liczne propozycje dla osób średnio- oraz bardziej zaawansowanych zarówno w tym rodzaju aktywności, jak i w innych. Zapraszamy do odwiedzin, a następnie do dołączenia do grupy. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych instruktorów.

Korzyści, które przynosi joga

Gorąco zachęcamy do zapisów na zajęcia. Spotykamy się regularnie w kameralnych grupach, co gwarantuje przyjazną atmosferę oraz pełną swobodę. Nasze studio jogi znajduje się w centrum Węgorzewa, więc łatwo do nas dotrzeć z dowolnego punktu miasta. Spotkania cieszą się niesłabnącą popularnością wśród początkujących oraz tych, którzy korzystają z naszych usług od lat. To zasługa świetnych instruktorów oraz licznych korzyści płynących z systematycznych ćwiczeń.

Do największych zalet jogi należy wzmacnianie naturalnej wydolności organizmu, jego wytrzymałości oraz odporności. Początkujący zauważają to już po kilku sesjach. Za sprawą treningów poprawia się również płynność poruszania się, gibkość; prócz tego wzmacniają się mięśnie. Dzięki ćwiczeniom zwiększa się ilość antyoksydantów, a jednocześnie zmniejszeniu ulega poziom cholesterolu. Ponadto polepsza się postawa, a koncentracja na spokojnym, miarowym oddechu ma pozytywny wpływ na ciśnienie. Zajęcia poprawiają przepływ krwi, co przekłada się na dotlenienie tkanek.

CENNIK

Joga

Joga dla początkujących w naszym klubie

Prowadzimy zajęcia dla kobiet oraz mężczyzn. Można dołączyć do nas w dowolnym wieku – wystarczą jedynie chęci do systematycznych ćwiczeń. Oferujemy spotkania dla osób początkujących, które chciałyby wzmocnić oraz uelastycznić kręgosłup lub zmniejszyć dolegliwości bólowe.

Nasze spotkania to znakomite rozwiązanie również dla ludzi, którzy pragną odzyskać psychiczną równowagę. Joga ułatwia nabranie dystansu do siebie oraz otaczającej rzeczywistości. W trakcie sesji organizowanych w placówce można się rewelacyjnie odprężyć, wyciszyć, ukoić emocje. Uczestnicy zajęć wyrażają się o nich bardzo pozytywnie. Początkujący oraz zaawansowani podkreślają liczne atuty tego rodzaju aktywności, nie tylko dla ciała, lecz również dla ducha.

czytaj więcej

Zajęcia jogi w Węgorzewie

Nasze treningi cieszą się dużym zainteresowaniem. Chętni mają możliwość zapisania się na spotkania z doświadczonymi instruktorami, których wyróżnia łatwość nawiązywania kontaktów, empatia, a przede wszystkim pasja. Jeżeli chcieliby Państwo sprawdzić potencjał tego typu ćwiczeń, zapraszamy na zajęcia jogi. Jako nieliczni w Węgorzewie oferujemy je w ramach karty Multisport. Warto skorzystać z tej opcji, jeśli pracodawca ją zapewnia. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z ćwiczeniami, które ułatwiają zwiększenie wydajności organizmu – i to w stosunkowo krótkim czasie.

Zachęcamy osoby początkujące, która chcą się przekonać, czy zajęcia jogi to coś dla nich. Zapraszamy też stałych bywalców siłowni, aby spróbowali czegoś nowego. To okazja do nawiązania znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, a także wzmocnienia ciała w przyjemny sposób. Jesteśmy przekonani, że wystarczy jedna sesja, żeby odwiedzać nas regularnie.